neděle 3. května 2015

Kurzy patchworku, tašek, peněženek, panenek

Rozpis kurzů na květen a červen 2015


Kurzy patchworku se budou konat v Kutné Hoře. Skupina o počtu 2-5 zájemkyň. Můžete si vybrat kurz z rozvrhu kurzu květen a červen 2015.
Na přání mohu připravit i ijné kurzy patchworku, tašek, panenek,....jak pro jednotlivce, tak pro skupiny ve všední dny po 17.00 hodině, v sobotu po 13.00hodině a v neděli dopoledne nebo odpoledne, záleží pouze na dohodě. Lze uspořádat i celovíkendové kurzy na více technik.
...
Kromě těchto vypsaných speciálních kurzů mohu také připravit Základní kurz,který se skládá z 6 +4 tříhodinových lekcí , naučíte se zde šít základy patchworku na stroji i v ruce, zkompletujete si sendvič deky a proquiltujete a olemujete.


Na kurz si přinesete pokud se jedná o strojovou techniku vlastní šicí stroj ( 1-2 stroje jsou případně k dispozici ( hlaste předem)), látky, běžné šicí potřeby (jehly, nůžky, nítě, špendlíky,...


Obdržíte podrobné návody v PDF souborech krok za krokem, takže i za delší dobu si můžete výrobek opět bez velkého vzpomínání ušít.


Bližší informace a přihlášky se na emailu: patchwork.hana@seznam.cz nebo na telefonním čísle +420 608 977 269. Hlaste se alespoň 3 dny předem!


Žádné komentáře:

Okomentovat